İNSAN VE HAYAT EKİM 2017 (92.SAYI)

0,00 ₺
Stokta var
SKU
IH921017

Gözdeki Enerji: Nazar

Samples
Sample
Links

Elektronik cihazlardan gelen radyasyondan korunmanın gerekliliğini daha önce duymuşsunuzdur. Uyarılar sonrasında yüksek gerilim hatlarına yakın evleri gözden geçirdik, elektronik aletleri yattığımız odalardan çıkarttık, cep telefonunu sohbet aracından iletişim aletine çevirdik, fişleri çektik, lambaları kapattık… Ancak özel üretilmiş boyalar, kumaşlar ve metallerle radyasyonu
dağıtan odaların yapıldığını duymamıştık. Özellikle nanoteknolojik maddeler kullanılarak yapılan özel odalarda, radyasyon seviyesinin hayli düşürüldüğünü gördük.

Buna benzer son günlerde elektronik dalgalarla insan zihninin kontrolü gündeme geldi. İddialara göre çeşitli frekanslardaki elektromanyetik dalgalarla insan beynine istenilen mesajlar ulaştırılabiliyor. Beyne belli düşünceleri yerleştirmek için elektromanyetik dalgalardan yayılan enerji yeterli mi yoksa bu bir manipülasyon mu kesin olarak ispatlanmadı. Ancak teknoloji şirketleri özellikleuykuda korunma özellikli çözümleri içinde sunulan evleri özel olarak üretiyorlar.

İnsan ve Hayat Dergisi’nin bu sayısı, sağlık problemi radyasyon ve zihni kontrol eden elektronik dalgalara benzer bir kapak ile sizlere ulaşıyor. Gözdeki Enerji: Nazar. İnsan vücudunun gözdeki enerjiye maruz kaldığında verdiği tepki eski tarihlerden beri biliniyordu. Tıpkı radyasyonda olduğu gibi nazara maruz kalan insanların zarar gördüklerine dair detayları sayfalarımız arasında bulabilirsiniz. On altı sayfalık dosyayı okuduğunuzda nazarın kontrol edilemeyen bir enerji kaynağı olduğunu göreceksiniz. Beyne mesaj gönderen elektromanyetik dalgalar konusunda olduğu gibi gözdeki enerjinin de kontrollü bir güç kaynağına dönüştürülmesi oldukça enteresan olurdu.

Bu ayki SÜZGEÇ bölümünde işlenen Nesayih-Nasihatler, aslında “nazar” kadar enteresan bir konu. Güzel nasihatlerle iyiliğe çağrılan insan, çirkin telkinlerle kötülüğe sürüklenebiliyor.  Birbirinden güzel nasihat örnekleri, çevrenizdeki dostlarınızla etkili iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Bunlardan başka “Vârislere Vasiyet Yapılabilir mi?”, “Beyni Okuma ve Tamir Cihazları”, “Aile Şirketlerini Bitiren Duruş, Adama Göre İş?” gibi başlıklar var. Bunun gibi, dikkatinizi çekecek daha nice mevzular bulabileceğiniz Eylül sayımıza bu gözle bakmanızı tavsiye ediyoruz. 

Birbirinden enteresan güzelliklerle, yeni sayılarda buluşmak ümidiyle…

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :İNSAN VE HAYAT EKİM 2017 (92.SAYI)
Back to Top